Bayilik Ücreti Almadan Bayilik Veren Firmalar E-Ticaret DropshippingBayilik tutarı almadan bayiilik veren firmalar. ilk olarak yazımızla ilgilenen finans fikirler okurları için en karlı Franchising(Bayilik) sektörleri adlı makalemizi de okumalarını tavsiye ederiz. Eticaret ile ek gelir elde etmek için dropshipping yani stoksuz ürünler ile satışlarınızı destekleyebilir yada yeni bir iş kurabilirsiniz. Sadece daha yazımızın başlangıcında belirtmiş olalım ki bu bayilik tutarı almama durumu bir tek direkt bir para ve miktar talep almadıkları ve bunun neticesinde almadıkları anlamına gelir. İşin arka planında başka bir gerçeklik mevcuttur. Bunu da şöyleki bir örnekle açıklayabiliriz:

  • Mesela X firmasından bir bayilik almak niyetindesiniz. Sadece hiçbir şirket size parasız bayilik vermek istemeyecektir. Sadece sizin de bir girişimci ve yatırımcı olarak gözle görülür bir potansiyeliniz, peş peşe ardınızdan gelen bir kariyer biriminiz vardır. Şirket bu tarz şeyleri göz önünde bulundurarak size peşin ödeme olmaksızın bayiliğini verebilir. Sadece daha sonrasında sizden kendi bayiliğinin reklamını yapmak isteyecektir. Bu reklam yolu ise ikiye ayrılmaktadır. Şimdi gelin bir bayiliğin tabanı altındaki firmanın iyi mi reklamını yapabileceğini mercek altına alalım.

Bayiliğin Reklam Açısından İki Değişik Yolu Nedir? 

  • Birinci yol, hiçbir şey yapmayarak, bir tek var olarak ve hizmet göstererek reklam yapma yoludur. Peki, bu ne anlama gelir? Bu, şu anlama gelir ki şirket size bir bayilik verdiğinde, siz söz mevzusu mağazayı ya da şubeyi o firmanın adıyla ve logosuyla açmak zorundasınız. Hem de bir ekleme ya da çıkarma yapmadan. Dosdoğru adı ve şekli ne ise, iyi mi ise o şekilde. Hal bu şekilde olunca sizin söz mevzusu firmadan bayilik almanız, otomatikman onların gezici reklamı olacaktır. Açacağınız şubenin ya da mağazanın çevresinde, varlığınız ve kurulumunuzla çevrenize, o çevrede bulunan potansiyel müşterilere o firmanın reklamını yapıyor olacaksınız. İnsanlar sizin bayiliğinizi ve adınızı görüp şöyleki tepkiler verecektir: Aaa X şirketi buraya da yer açmış. X firmasının şuradaki bayisine gidelim. Bu biçim cümleler ise firmanın adını daha da popüler kılacaktır. Zira siz onların şubesini açtığınız bölgesinde adıyla, sanıyla, logosuyla, sloganıyla yaşatmaya devam edeceksiniz. Bundandır ki birçok semtte aynı firmanın birden fazla bayiliği bulunabilmektedir. En iyi reklam, daima şube açtırmaktır. Böylece alım pazarı genişler, popülasyon artar ve insanların baktıkları birçok yerde o firmanın bulunması çoğunluğu ve iştirakı arttırır.
  • Öteki bir reklam türü ise sizin şirket olarak dağıttığınız broşürler, hazırladığınız yazılı ve görsel yayınlar olacaktır. Bu sayede genel bir merkezi olan X firmasının bir kolu olarak, özelden genele doğru bir reklam katkısında bulunacaksınız. Bununla beraber bunu bir ödeme şekli olarak düşünebiliriz. Netice olarak firmanın tanıtımı için harcanacaklar için ayrılan tüm ödenekler, sizin kişisel ve kurumsal olarak cebinizden çıkacaktır. Bu da parasız adı altında bayilik veren firmalardan taksit taksit ödeme kanalıyla bayilik alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kısaca bir seferde ödeyeceğiniz yüksek meblağlar yerine, taksit taksit, reklam reklam ödeme yapacaksınız. Bu da şu anlama gelir ki; en azından bir seferde o denli büyük bir ana para ile yola çıkmanızı gerektirecek fazladan zor bir durumla baş başa kalmayacaksınız anlama gelir. Bir bakıma yuvarlak hesapla bir seferde 12.000 lira vermek yerine ay ay 1200 lira vermeniz anlamına gelir. Bu da bayilik satın almak isteyen bir yatırımcı olarak size derin bir nefes aldırıp daha büyük bir rahatça iş yapabileceğiniz anlamına gelir.

Peki firmalardan bayilik almanın yatırımcıya ne şeklinde katkıları bulunur. Niçin sıfırdan şirket oluşturmak yerine hali hazırda mevcut firmaların bayiliğini almak mantıklıdır. Isterseniz meraklıları için şimdi de bu probleminin cevaplarını sıralayalım:

Firmalardan Bayilik Almak Niçin Daha Mantıklı? 

  • Öncelikli olarak yazımızın ana mevzusu ile ilgilenenler için Bayilik Almak İsteyenlerin Muhakkak Yapması Gereken 5 Şey adlı makalemize de bir göz atmalarını tavsiye ederiz.
  • Sıfırdan şirket açmak oldukça fakat oldukça fazla ana para gerektiren bir yatırım türüdür. Bu yüzden sıfırdan şirket var etmek yerine mevcut firmaların bayiliğini almak maddi açıdan oldukça daha ferah bir konumdadır. Bununla beraber yeni kurulan bir firmanın adını duyurmak, onu onlarca, kimi zaman yüzlerce olan rakiplerinin arasından sıyırmak, onun devamlılığını sağlamak hem vakit, hem enerji hem de maddi açıdan bir fazlaca zor olsa gerek. Bunun içindir ki yeni bir yatırım türü olarak bayilik almak gündeme gelmiştir. Bayilik veren firmaların da işine gelen bu sistem ile beraber sistemin çarkları başka bir halde dönmeye adım atmıştır. Artık adını bir halde duyurmuş olan büyük firmaların bayiliğini almak ve o firmaların çatısı altında yapmak son aşama mühim bir hale dönüşmeye adım atmıştır. Zira firmaların içinde da, özgür piyasa ekonomisinin genel görünümünde de tam bir tekelleşmeye doğru gitmektedir. Bunun için sıfırdan bir firmanın kurulması, devam ettirilmesi ve kalıcı hale getirilip popülaritesi büyük bir marka haline dönüştürülmesi giderek zor bir hale dönüşmeye adım atmıştır.

Tüm bunların kapsamında akla yatkın gelen bir firmanın bayiliğini almak, üstelik para ile değil reklam karşılığında almak, son aşama karlı ve mantıklı bir yatırım aracı olarak karşımızda duruyor. Tavsiye etmesi bizlerden, değerlendirmesi sizden.

Şimdi gelgelelim bayilik tutarı vermeden bayilik alabileceğinizi firmaların listesine

1. Express Satmaca

Google’a bu başlığı yazdığınızda (express satmaca) firmanın web-sitesini rahatça bulabilirsiniz. Bilhassa yeni iş oluşturmak isteyip de aşırı detaylı dükkan açma külfetine katlanamayan girişimcilerimize bu satmaca tahsilatı yaparak para kazanma yöntemini önerebilirim. “Satmaca ödeme merkezinizi” kurulum tutarı, teminatlar, bayilik ücretleri, işlem sınırları olmaksızın hemencecik şimdi web üstünden kurabilirsiniz. Kısaca söz mevzusu markanın çatısı altında web üstünden tahsilat yapabilirsiniz. Daha çok detay için siteyi inceleyin lütfen.

2. Ayetek Solar Bayiliği

Güneş enerjisi kurulum şirketinin bayisi olarak dünyada her geçen gün kaçınılmaz bir halde yayılan bu enerji sektörünün gözbebeğinde yerinizi almaya ne dersiniz? Ayetek Solar Bayiliği alaraktan müşterilerinize ana şirket desteğiyle parasız teknik soru-cevap desteği sunabilir, montaj ve kurulum işinde Ayetek standartlarını kısa bir eğitim ile sağlayabilirsiniz. Mühendisilik ve teknik destekleri had safhada iyi olan Ayetek firmasının bir süreliğine parasız ya da cüzi ücretler ile bayisi olabilirsiniz.

3. Lexa Çelik Kapı şirketi parasız bayiliği

Lexa adlı Çelik kapı ve de pencereler üreten ve de montaj icra eden inşaat sektörünün eğer olmazsa olmazı firmadan parasız bayilik fırsatını kaçırmayın derim. Neredeyse her mahallede söz mevzusu bayiliği alıp dükkanı açsanız hepsinde de başarı göstermiş bir halde iş tutturabilirsiniz. Eğer bu işten azca oldukça anlıyorsanız yada alakanız var ise firmanın web sitesine girip müracaat yapmayı dikkatsizlik etmeyin.

4. Hacı Usta Pişmemiş Köfte Bayiliği

Besin sektörünün Türkiye’deki sokak yiyeceği mevzusundaki lokomotifi olan pişmemiş köfte mevzusunda bu denli iddialı bir firmanın parasız bayiliğini kaçırırsanız üzülürsünüz derim. Zira şüpheniz olmasın ki Hacı Usta yetkilileri girişimcilere bu parasız bayilik desteğini geçici süreyle sunmaktadır. Treni kaçırmadan yerinizi alıp aylık 10 000 TL’ye kadar gelir elde etme fırsatına ulaşın derim. Bu pişmemiş köfte bayilikleri alınıp; eğer ki sahiden iyi yerde, kaliteli bir halde dükkan işletilirse, aylık 90 000 TL’yi geçkin korkulu cirolar yapabilenler çıkmaktadır.

5. Cruises İnc satış bayiliği

Cruises İnc şirketinin düzenlemiş olduğu devasa boyuttaki vapur seyahatlerine ilişik bilet satışına aracı olarak kendinize korkulu gelir temin edebilirsiniz. Bunun için şirket web-sitesinden bayilik talebinde bulunmanız yeterlidir.

6. Era Türkiye Gayrimenkul Pazarlama şirketi bayisi olun

Dünyanın en kurumsal firmalarından birisi seçilen ve de gayrimenkul pazarlamada hakikaten dünyada ilk 5’de at koşturan Era şirketi çatısı altında kendi emlak işinizi kurabilir ve de bu sayede zengin, global şirketleri, kişileri alan kişi portföyünüze dahil edebilirsiniz.

7. Motiply Akıllı telefon uygulaması tasarlama şirketi bayisi olun

Muhtemelen yazımızın boş bulunduğunu düşünen ve de sahiden iş bulmak, ekmeğini sevilmiş olduğu yoldan elde etmek istemeyen kişiler yazımızın en mühim ve de fırsat parasız bayilik işi olan “Motiply” hakkında informasyon öğrenemeyecekler.

Bu şirket yardımıyla HİÇBİR PROGLAMLAMA DİLİ BİLMEDEN, rahat bir arayüz ile her türlü şirkete ve de firmaya hatta web-sitesine uygulama tasarlayabilir ve de bunu ücret karşılığı pazarlayabilirsiniz. İşin en güzel yanı; söz mevzusu satışı Motiply çatısı altında yapmış olup tutarı de zamanı vardığında banka hesabınıza alabilirsiniz. Bu sayede “sanal pos” adında olan illet ile asla uğraşmadan “işiniz ve emeğiniz karşılığı” kredi kartı ile dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.