En Düşük Faizle Kredi Veren 5 Banka 2021 – Kolay Kredi

...

Finans Notu

Kategori: İş İmkanları, KredilerDüşük faizli kredi veren bankalar hakkında arayışa itiyor. Bugünkü yazımızda sizlerle 2021 yılı itibariyle en az faiz ile kredi veren bankaları listeleyeceğiz. Sıralama halinde sizlerle bilgileri paylaşacağım ve sadece faiz bilgilerini değil bunun yanında bazı ek olarak ihtiyaç kredileri duyabileceğiniz detayları da anlatacağım.

Az Faizli Kredi Veren Bankalar

Aslına bakarsanız bu yazıda sadece az faizli kredi veren bankaları değil faizsiz kredi veren bankaları da anlatacaktım fakat yazı çok uzar diye o konuyu ayrı bir yazı da kaleme almaya karar verdim. Aşağıda sizlere sıralı olarak vereceğim banka ve faiz bilgilerinin benim yazıyı kaleme aldığım tarihi yansıttığını unutmayın. Sizin kredi almayı düşündüğünüz tarihte bu rakamlar değişmiş olabilir. Bu sebeple kredi başvurusu yapmadan önce bankaların internet şubelerinden, telefon bankacılık numaralarından, mobil uygulamalarından yada direk şubelerinden güncel kredi faiz oran bilgilerini alabilirsiniz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Şu an itibariyle (16 Şubat 2021) en uygun ihtiyaç kredisi İş Bankası tarafından veriliyor. Aylık faiz oranı ise % 1,41 olarak görünmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Faiz oranına göre sıralamamızda ikinci sırayı QNB Finansbank almaktadır. Güncel faiz oranı % 1,53’tür.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Listemizdeki üçüncü sırayı TEB almaktadır. Aylık faiz oranı 1,54 olarak görünmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Büyük bankalardan biri olan Akbank listemizde dördüncü sırada yer almaktadır. Akbank düşük faizli kredi veren bankalar içinde 1,59 oranı ile yer almaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Az faizli kredi veren bankalar listemizde 5. sırada ING Bank yer almaktadır. ING Bank kredi faiz oranı 1,59’dur.

Sizlerle 5 az faizli kredi veren banka paylaştık. Mümkün olduğunca yazımızı güncelleyip sizlere en güncel faiz oranlarına göre bankaları sıralayacağız. Yukarıda verdiğimiz banka faiz oranları 10000 TL kredi çekmek istediğiniz zaman 48 ay vade yapmak isterseniz geçerli olan rakamlardır. Çekeceğiniz kredi tutarı ve vadenize göre bu rakamlar değişiklik gösterebilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.