Anında Kredi Kartı Veren Bankalar (5 Dakikada) Kefilsiz
KredilerRehber

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar (5 Dakikada) Kefilsiz

Çok acil kredi kartına ihtiyaç duyuyorsanız ve en kısa sürede bir kart sahibi olmak istiyorsanız bugünkü yazımızda hemen kredi kartı veren bankalar hangileridir onları inceleyeceğiz. Bankalara başvuruları ne şekilde yapmalısınız ve anında kredi kartı sahibi olmak için izlemeniz gereken yolları her banka için ayrı ayrı anlatacağız. Yapılan bazı hatalar kredi kartı başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına sebep olacağı için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

En Kısa Sürede Kredi Kartı Veren Bankalar

En kısa sürede kredi kartı veren bankalar hangileridir ona geçmeden önce bir kaç hatırlatma yapmak istiyorum (Bu bilgileri başvurunuzun ret yememesi için paylaşıyoruz.), ardından konumuza geçeceğim. Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanması için olmazsa olmaz şartların başında bankalar nezdinde sicilinizin temiz olması hatta kara listede olmamanız gerekmektedir. Bunun yanında kredi notunuzun en azından 1200 ve üzeri olması sizin için artı olacaktır. Çok düşük kredi notuna sahip olanlar, özellikle 800 ve altında bir puanı olanlar büyük ihtimalle olumsuz sonuç alacaktır. Geçmiş dönem kredi yada kredi kartı ödemelerinde çok sayıda gecikme bulunanlarında aynı gün kredi kartı almaları zor olacaktır.

Anında kredi kartı onayı alabileceğinizi görelim. Yazımızı biraz detaylı ve uzun tutacağım ve aklınıza takılabilecek her konuyu izah edeceğim. Bu sebeple sıkılmadan sonuna kadar okumanızı öneriyorum. Şimdi gelin tek tek hemen kredi kartı veren bankaları inceleyelim.

ING Bonus Anında Kredi Kartı

ING Bonus kredi kartını herhangi bir şubesine giderek sadece nüfus cüzdanı yada muadili bir kimlik ibraz ederek sadece 5 dakika içerisinde alabilirsiniz. Bu kredi kartının üzerinde isim bilgileriniz yer almaz. Hemen şubede size teslim edilir. Arzu ederseniz ING Bonus kredi kartınız için ek kart da çıkartabilirsiniz. Bu kartın üzerinde isim yazılı halini isterseniz telefon bankacılığı ile görüşme yaparak 5 TL ücret karşılığında üzerinde adınız soy adınız yazan kartı adresinize isteyebilirsiniz. İlk olarak en hızlı kredi veren bankalar içinden size önereceğimiz banka ING Bankasıdır.

İş Bankası Hızlı Kredi Kartı

İş Bankası şubelerinden veya web sitesinden hemen başvuru yapıp anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz. En kolay yol olan web sitesi üzerinden olanı anlatalım. https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx adresine girdiğiniz zaman karşınıza başvuru formu gelecek. Bu formda TC kimlik no, gelir durumu ve telefon numarası bilginizi girerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Bilgileri girdikten sonra İş Bankası size 2 seçenek sunacaktır. Bunlardan birisi telefon ile aranarak detaylı bilgileri tamamlama yada form aracılığı ile tamamlama. Bunlardan birisini seçerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Öğrenciye kredi kartı Hemen kredi kartı Gelir belgesiz kredi Çalışmayana kredi kartı Anında kredi kartı

Odeabank Bank’O Card Hemen Kredi Kartı

En kolay kredi kartı veren banka şeklinde bir arayışınız varsa aradığınız banka Odeabank’tır. Odeabank yıllık kart ücreti olmayan bir kredi kartı sunmaktadır. Pazarda iyi bir yer edinmeyi hedefleyen banka yapılan başvuruları büyük oranda onaylamaktadır. 5 tane ek kart çıkartma izni veren Odeabank kredi kartı başvurusunu şubelerden, ATM’lerden, internet sitesinden, mobil uygulamasından, telefon şubesinden veya BANKO boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj atarak yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Enpara Kredi Kartı

Enpara kredi kartı gerek başvurusu gerekse de kredi kartı hızlı onay süreci ile sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Bu kredi kartının en önemli özelliği aidat olmaması ve bunun yanında kartı kullanan müşterilerine aidat ödemesidir. Eğer Enpara kredi kartını düzenli kullanırsanız toplamda 100 TL olmak üzere yılda 2 sefer aidat alırsınız.

Bu arada çok önemli bir uyarı yapmak istiyorum. Bugünlerde ciddi bir kredi kartı dolandırıcılığı vakaları görülmektedir. Bu nasıl oluyor derseniz lütfen aşağıdaki videoyu dinleyin. Bu ve buna benzer sahtekarlık yollarına karşı tedbirli olmanız açısından çok önemlidir.

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka

En kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi verdik. Aslına bakarsanız günümüzde çoğu banka çok hızlı bir şekilde kredi kartı vermekte. Bizim size tavsiyemiz kredi kartı aidatı olmayan bir seçim yapmanız yönünde olacaktır. Bununla beraber sizin en kolay kredi kartı alabileceğiniz banka hesabınızın, kredinizin, yada maaş hesabınızın olduğu bankadır. Aklınızda kesin kredi kartı veren bankalar hangileridir diye bir soru varsa işte bu sizin hesabınız dahil az önce saydığımız hizmetlerini kullandığınız bankadır.

Kredi kartı almanın kolay yolu hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında tecrübesi olan veya tam detaylı anlatamadığımız noktalarla ilgili sorusu olan arkadaşlar lütfen alt kısımdaki iletişim forumundan mesajlarını yazsınlar. Bu sayede diğer takipçilerimiz de hemen kredi kartı alma hakkında bilgi sahibi olmuş olurlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu adana yumurtalık tatil