Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar - 30.000₺ Hemen İhtiyaç Kredisi
KredilerRehber

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar – 30.000₺ Hemen İhtiyaç Kredisi

Kesin onaylı bir diğer adıyla ön onaysız kredi başvurusu nasıl yapılır ve işlem nasıl başarı ile sonuçlandırılır. Bugün sizlerle ayrıntılı olarak ön onaysız kredi nedir ve kesin onaylı kredi nasıl alınır bu meseleyi inceleyeceğiz. Konunun bir kaç farklı yönü var biz tümüne ayrı ayrı bakacağız.

Kesin Onaylı Ön Onaysız Kredi Nedir?

Kesin onaylı kredi nedir ve ön onaysız kredi tam olarak ne ifade etmektedir ona bakalım. Size şu ana kadar belki bankalardan sms gelmiştir yada mail. Bu mesajlarda şu miktarda krediniz bankada sizi bekliyor şeklinde yazılar görmüşsünüzdür. Bu krediler aslında onaysız kredilerdir. Ön onaydan geçmiştir. Bankaya gittiğiniz zaman sizden bazı evraklar istenir ve bu evraklar sizin kredi almanız için yeterli şartları sağlıyorsa o zaman krediniz onaylanır. Yani size gelen mesaj aslında sizi şubeye çekmek içindir. Banka size kredi vermek istiyordur fakat alacağını da garanti altına almak için bazı belgelere ihtiyaç duyuyordur.

Ön onaysız kredilerde ise durum bundan daha farklıdır. Banka sizden hiç bir evrak yada belge istemez. Direk krediniz hazırdır ve çekmenizi bekliyordur. Ön onaysız kredilerde genellikle bankadan aranırsınız ve şu miktarda krediniz hazır onaylarsanız hesabınıza aktarabiliriz derler. Kimi zaman da aslında krediniz hazırdır fakat size bilgilendirme yapılmaz. Siz kredi başvurusu yaparsınız ve hemen o anda onaylanır. Sizi ararlar ve hesap bilgilerinizi isteyip oraya krediyi aktarırlar. Bu tür durumlarda size mail ile sözleşme örneğini gönderirler. Şartların bir kısmı telefon ile size okunur ve onaylayıp onaylamadığınız sorulur. Burada bir nokta hakkında da sizleri uyarmak istiyorum. Bazı reklamlarda görmüşsünüzdür; kesin kredi çıkartılır şeklinde mesajlar vardır. Bu tür kredi çıkartacağını iddia eden şahıs yada kurumların resmi olup olmadığını teyit etmeden herhangi bir işlem yapmayın ve yaptırmayın.

Kesin onaylı kredi Kesin onay kredi Hemen onay kredi Anında onaylı kredi

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Kesin onaylı kredi veren bankalar hangileri ona bakalım. Aslına bakarsanız tüm bankaların kesin onaylı ve ön onaysız kredi verme durumları mevcuttur. Bu aslında sizin finansal geçmişinizle alakalı bir durumdur. Size ön onaysız kredi çıkması için çok temiz bir finansal sicile sahip olmanız ve gelir durumunuzun yerinde olması gerekmektedir. Bankalar size ön onaysız kredi vermek için ilk olarak kredi notunuza bakmaktadır. Yüksek bir kredi notu ve toplam kredi limitiniz bu şekilde kredi alabilmeniz için olmazsa olmaz şartlardan birisidir.

Sizlerden gelen mesajlardan ve kendi tecrübelerimden bir çıkarım yaptığım zaman Akbank kesin onaylı kredi verme noktasında ilk sırada yer almaktadır. Özellikle mobil uygulamasını kullanıyorsanız krediler bölümünde hemen alabileceğiniz kredi miktarı eğer ön onaysız şartlarını sağlıyorsanız gözükmektedir. Bunun yanında eğer bir şubenin düzenli müşterisi iseniz, ticari hesabınız varsa ve işlem sıklığınız iyi durumda ise şube onaylı kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Bu durum herkes için geçerli değildir sadece belirttiğimiz gibi şube ile çok içli dışlı iseniz ve işlem hacminiz ön onaylı kredi çıkması için yeterli ise olur.

Bunun yanında sizlerden sıkça gelen sorulardan birisi de banka müdürü isterse kredi verebilir mi şeklinde oluyor. Buda aslında biraz önce anlattığımız şartlar sağlanırsa olabilecek bir durum. Eğer ön onaysız kredi almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken kredi notunuzu 1300 seviyesinin üzerine çıkartmak olmalıdır. Bunun dışında bankalarda bir miktar vadeli yada vadesiz paranızın olması da artınız olacaktır. Bundan sonra artık ön onaysız veya kesin onaylı kredi başvurusu yapmanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu adana yumurtalık tatil