Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar - Kesin Onaylı 10 Banka 2021
İş İmkanlarıRehber

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar – Kesin Onaylı 10 Banka 2021

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar hangileridir. Bugünkü yazımızda bu konuyu detaylıca anlatacağız ve öğrenciler için en avantajlı kredi kartları hangileri onu inceleyeceğiz. İsterseniz lafı fazla uzatmadan direk konumuza geçelim.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilere kredi kartı aslına bakarsanız pek çok banka vermektedir fakat bunların içinde sadece öğrencilere özel olan ve onlara göre avantajlar sunanlar var. Biz şimdi öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2021 yılı itibariyle hangileridir ona bakalım.

İş Bankası – İş’te Üniversiteli

Üniversite öğrencileri için kredi kartı İş Bankası “İş’te Üniversiteli” adı ile bir kart vermektedir. Bu karta sahip olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve lisans – lisans üstü eğitimine devam ediyor olmak gerekiyor. Öğrenci kimlik belgesi ve nüfus cüzdanı ile öğrenci kredi kartı İş Bankası İş’te Üniversiteli sahibi olabiliyorsunuz. Hızlı bir şekilde bu karta sahip olmak için ÜNİK boşluk TC kimlik numaranızı 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Bunun dışında banka şubeleri veya internet sitesinden de başvuru yapabilirsiniz.

Akbank – Axess exi26

Akbank tarafından 26 yaş ve altına özel tasarlanmış bir karttır. Alışveriş esnasında yada sonrasında taksitlendirme imkanınız vardır. İlk yıl kredi kartı ücreti yoktur. Sonraki senelerde ise yıllık 20 TL kredi kartı ücreti bulunmaktadır. Axess exi26 sahibi olmak için Akbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Öğrenciye kredi kartı Öğrenciye kredi Çalışamayanlara kredi kartı

VakıfBank Like Card

VakıfBank tarafından sunulan en iyi öğrenci kredi kartı olduğu söylenen Like Card üniversite öğrencilerine özeldir. İndirimli sinema biletleri, e-ticaret alışverişlerinde ekstra puanlar ve pek çok farklı kampanyası bulunan Like Card başvurunuzu sms ile yapabilirsiniz. LIKE boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 5724’e sms atabilirsiniz.

Garanti Bonus Genç Kart

Garanti bankasının geçlere yönelik kredi kartı hizmetidir. İnternet sitesinden, banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

TEB ÜniversiTEB Bonus Card

TEB Bankası ÜniversiTEB kredi kartı ile herhangi bir ücret ödemeden hediye, çiçek, konser bileti, uçak biletini istediğiniz adrese gönderebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak çekici, çilingir ve camcı çağırma imkanınız var. Bunun yanında Bonus üyesi iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Play Kart

World kartın tüm imkanlarından Play Kart ile de faydalanabiliyorsunuz. Gençler için olan etkinliklerden indirimli yararlanma hakkı olan Play Kart 18 – 26 üniversite öğrencilerine kredi kartı hesap işletim ücreti de almamaktadır. Öğrenci belgesi ve gelir belgesi ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası – Bankkart Genç

Hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılmaktadır. KYK bursu ve öğrenim kredisi devam edenler Harçlık Avansı kullanabiliyorlar. Bu hizmet için başvuru yapmanız ve hizmeti aktifleştirmeniz gerekiyor. GENC BANKKART yazıp 4747’ye sms atarak başvuru yapabilirsiniz.

Öğrenci kredi kartları bunlardır. Burada açıklamasını yapmadığımız başka bankaların da öğrencilere yönelik kredi kartıları var. Alacağınız öğrenci kredi kartı limiti sizin gelir durumunuza göre değişim göstermektedir. Bu sebeple net rakam veremiyoruz ama uygulamada genelikle 1000 TL civarı bir limit hakkı tanınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu adana yumurtalık tatil