Tatil Kredileri ile Gidilebilecek En iyi Tatil Yerleri 2021 - Finans Notu
Rehber

Tatil Kredileri ile Gidilebilecek En iyi Tatil Yerleri 2021

Yumurtalık Adana merkeze 80 kilometre uzaktıktadır Ceyhan’a ise 30 kilometre uzaklıktadır. Millet arasında Ayas olarakta öğrenilir ve kullanılır, Ayas bölgenin daha önceki ismidir Günümüze kadar korunan Ayas ve Süleyman kalesi dolaşılıp görünmesi gereken hoş yerlendendir. Akdeniz abuhavayı bölgede görülür yazları sıcak ve kurak gecer kışları ise ılıman ve yağışlı gecer, kar yağışı görülmez .

Akdeniz’in incisi, kumu, güneşi, plajı masmavi denizi, yemeğiyle ve cümbüşleriyle Yumurtalığı’nın en gözde oteline güzel geldiniz. Medcezircamping’de seçkin bir tatil için yeni bir hizmet kavrayışı ile misal standartlar oluşturduk. Yumurtalık Medcezircamping natürel konumu, misafirperverliği size ”Hala böyle yerler varmış” dedirtebilecek bir yer olup, pek çok davetlimiz gibi sizin de ikinci konutunuz olacaktır.

Yumurtalık Tatil Medcezir Camping Adana Tatil Adana Bungalow

Teras Restaurantımız, dünya mutfaklarının misalleri ile çok seçeneklidir. Restaurantımız’da konuklarımız öğle ve akşam yemeklerini, deniz kültürünün dayanılmaz, nefis, ve en sevilen Türk mutfağından damak zevkinizi tutan tatlarıyla hazırlanmış menümüzde bulabilirsiniz. Medcezir Camping; Şehir yaşamının hengamesinden uzakta, sizleri doğa ve deniz ile iç içe sevinçli bir tatile davet ediyor. Yumurtalık tatil uygun maliyet alternatifiyle güneşin ve denizin tadını çıkarabileceğiniz, yerli yabancı bir çok tatilciye nitelikli hizmet kavrayışından ödün vermeden, güler suratlı bir hizmet sunuyoruz.

Masmavi denizi, kumu, güneşi ve cümbüşleriyle, geniş ve rahat odaları, güler suratlı personeli, yerli yabancı müzik zevkiyle ve birbirinden maharetli aşçılarımızın hazırladığı muhteşem yemekleri dolunay neşesiyle damağınızda lezzet vazgeçecek tüm bu minik tatlar şimdi sizi Yumurtalık’ta bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu adana yumurtalık tatil